انواع سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی بزرگ و تک

سینک های تک لگنه و عمیق به اندازه ایی هستند که به راحتی می شود ماهی تابه بزرگ را درون آن بشویید که البته با محدودیت جا برای قرار دادن ظروف کثیف و ظروف شسته شده برای آب کشیدن مواجه هستید. پس سعی کنید حداقل از انواع مدل سینک ظرفشویی که دارای سبدی جداگانه برای خشک کردن ظروف و مواد غذایی هستند استفاده کنید.

سینک ظرفشویی بزرگ و تک سینک ظرفشویی بزرگ و تک

سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۴۰/۶۰

ابعاد سینک ظرفشویی آشپزخانه در این مدل نسبت ۶۰ به ۴۰ دارند. به شما اجازه می دهند دو کار جدا را همزمان انجام دهید. مثلا در یکی ظرف بشویید و در دیگری به آماده سازی مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات بپردازید. در این مدل سینک های ظرفشویی با آزادی عمل بیشتر می توانید ظرف ها را در یک طرف در مایع ظرفشویی قرار داده و در طرف دیگر به آب کشیدن ظرف ها بپردازید.

سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۴۰/۶۰ سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۴۰/۶۰

سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۵۰/۵۰

این مدل تقریبا مانند مدل بالا است با این تفاوت که فقط برای افرادی که به تقارن علاقه دارند مناسب است و نسبت ابعاد سینک ظرفشویی در این مدل ۵۰ ۵۰ است اما کمتر از مدل قبلی در آشپزخانه های مدرن استفاده می شود.

سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۵۰/۵۰ سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۵۰/۵۰

سینک ظرفشویی سه لگنه

این مدل سینک ظرفشویی با دو لگن هم اندازه در طرفین معمولا در وسط لگن کوچکتری دارند که برای ریختن زباله از آن استفاده می شود در نتیجه فضای بیشتری در اختیارتان خواهد بود. این سینک ها اندازه بزرگی دارند و درنتیجه به فضای بیشتری هم نیاز دارند.

سینک ظرفشویی سه لگنه

error: قابل کپی برداری نمی باشد